781 633 395
biuro@house.pulawy.pl

Aktualności

Co nowego u nas

W kwestii epidemii covid-19:
W Szkole Językowej W HOUSE stosujemy się do odgórnych procedur i obowiązujących rygorów sanitarnych. W przypadku ich zaostrzenia jesteśmy przygotowani do pracy zdalnej poprzez sprawdzone przez nas komunikatory internetowe i platformy multimedialne.


3 września startujemy z zapisami na nowy rok szkolny.
Zapisy stacjonarne odbywają się w lokalu naszej szkoły, przy ul. Gościńczyk 57. Jednak ze względu na panujące obostrzenia sanitarne mogą odbyć się tylko po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu na konkretną datę i godzinę.

Zapraszamy również firmy!

Oferujemy szeroki wybór kursów językowych dla firm i przedsiębiorstw.

Zapewniamy kursy skrojone na miarę oczekiwań naszych klientów, ustalając indywidualny program dydaktyczny dla każdej grupy w oparciu o jej potrzeby.

Duży nacisk kładziemy na komfort swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (wyjazdy zagraniczne, delegacje, obsługa zagranicznego klienta).

Najwyższą jakość nauczania oraz zajęcia w przyjaznej atmosferze zapewnia wykwalifikowany i doświadczony zespół lektorski.

Prowadzimy zajęcia w siedzibie naszej firmy (Puławy, ul. Gościńczyk 57), po wcześniejszym uzgodnieniu i zarezerwowaniu terminu istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w firmie klienta.

Jesteśmy elastyczni – ilość godzin i spotkań w tygodniu oraz program dydaktyczny dostosowujemy do preferencji i możliwości klienta.

Skontaktuj się z nami – zadzwoń 781 633 395 lub napisz biuro@house.pulawy.pl, a przygotujemy ofertę kursu językowego idealnego dla potrzeb Twojej firmy.

W HOUSE – uczymy z radością!